kartonbox.pl
Z nadrukiem


KARTONY Z NADRUKIEM - CZYLI JAK WYPRZEDZIĆ SZARĄ KONKURENCJĘ.

 
Zdajemy sobie sprawę, że kartony często postrzegane są jako zwykłe pudełka. To jednak znacznie więcej. Oprócz tego, że zabezpieczają przesyłkę, mogą wraz z nią dostarczyć pozytywne emocje oraz informację o Twojej firmie. A to wszystko jeszcze zanim klient otworzy Twoją paczkę. Stawiając na kartony z nadrukiem zapewniasz sobie doskonałą reklamę i dużo szybciej trafiasz do potencjalnych klientów. Niezależnie od tego jakie produkty oferujesz — to właśnie na podstawie opakowania Twój klient wyrabia pierwszą opinię o Twojej firmie.

__________________________________________________________________

DLACZEGO WARTO?

Wiemy, że chcesz wyprzedzić konkurencję i sprawić, że będziesz rozpoznawalny na swoim rynku.
Zadbaj o to, aby klient od razu mógł rozpoznać Twoją markę - przyciągaj uwagę kolorem.
To doskonały sposób, który ociepla wizerunek Twojej firmy oraz przyciąga, wzrok i skupia na produkcie.
Wybierając kartony z nadrukiem, zapewniasz sobie: 
  •  aż o 30% lepszą trafność wśród swoich klientów,
  •  rozpoznawalność swojej firmy i produktów, które sprzedajesz,
  •  gwarantujesz sobie, że Twoja paczka nie zostanie przepakowana,
  •  wyróżniasz się na tle szarej konkurencji.

JAK MY TO ROBIMY?

Wiemy, że personalizacja opakowań w obecnych czasach to konieczność. Stworzymy dla Ciebie karton z nadrukiem doskonałej jakości. Wykorzystujemy zarówno standardowe propozycje FEFCO z Międzynarodowego Katalogu Opakowań, jak i indywidualne projekty naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie drukarskie naszych pracowników zapewnia wysoką jakość nadruku oraz szybką realizację zamówień. 
Produkujemy z 7 rodzajów tektury o różnorodnych gramaturach i pokryciach. W ofercie znajdą Państwo nadruk pięciokolorowy z możliwością pokrycia lakierem.  Specjalistyczne laboratorium pozwala nam precyzyjnie sprawdzać i analizować nadruk. Na każdy etapie badamy zgodność z zatwierdzonym prototypem tak, aby efekt końcowy był zgodny z zatwierdzonym przez Ciebie wzorem

 nadruk na kartonach_badanie kartonbox próbka nadruku_kartonbox spectofotometr_kartonbox

 

KARTONY Z NADRUKIEM - PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

 display_kartonbox karton z nadrukiem_kartonboxkarton z nadrukiem_kartonboxkarton z nadrukiem_kartonboxkarton z nadrukiem_kartonboxczarny karton_kartonboxkolorowy karton_kartonbox  kolorowy karton_kartonbox

JAK ZAMÓWIĆ KARTONY Z NADRUKIEM?

Jesteś już o krok od stworzenia własnego opakowania. Wypełnij formularz i powiedz nam, czego oczekujesz. Czas realizacji zamówień ustalany jest indywidualnie. Pierwsze wdrożenie nowego nadruku zajmuje do 10 dni roboczych od dnia akceptacji Twojego projektu. Musisz wiedzieć, że indywidualna wycena jest w 100% darmowa i trafi do Ciebie w max 24 godziny. 

 

kartony z nadrukiem

 

Jeżeli masz wątpliwości lub nie wiesz jak dobrać materiał oraz konstrukcję — nie martw się. Nasz wykwalifikowany i kreatywny zespół dobierze tekturę, zaprojektuje konstrukcję oraz dopasuje grafikę do Twoich wymagań. W poniższym formularzu podaj podstawowe parametry potrzebnego kartonu oraz załącz grafikę, którą chcesz umieścić na swoim pudełku. Może to być np.: logo, znak rozpoznawczy, hasło reklamowe itd. Podaj nam swój adres e-mail, na który mamy wysłać ofertę. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o doborze tektury? - zobacz kartony na wymiar

formularz ofertowy_kartonbox

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl