kartonbox.pl
Certyfikaty i wyróżnienia

CERTYFIKATY

ISO

Stale rosnąca konkurencja wśród przedsiębiorców znacząco podnosi poprzeczkę jakości świadczonych usług oraz produktów. Wzrastająca świadomość klientów oraz rosnące oczekiwania motywują nas do ciągłego rozwoju i wynoszenia naszej oferty na wyższe poziomy. Utrzymanie tak wysokich standardów potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO. Firma Menos od 2005 roku potwierdza 100%-owe dostosowanie się do obowiązujących norm jakościowych  gwarantuje najwyższą jakość produkcyjną oraz usługową. Uzyskanie certyfikatu postawiło przed nami szereg wyzwań i zmotywowało do wieloetapowego przeszkolenia kadry zarządzającej oraz pracowników. Wypełnianie obowiązków zgodnie z rygorystycznymi normami i standardami sprawia, że nasza firma jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorców w branży opakowań. 

 

certyfikat iso_kartonbox

 

FSC

Certyfikat Rady Dobrej Gospodarki Leśnej (Forest Stewardship Conciul Asociacion Civil). Znak jest gwarancją, że drewno nie pochodzi z miejsc, gdzie prowadzona jest rabunkowa gospodarka leśna, zaś został wytworzony z surowców, które pozyskano z certyfikowanych obszarów leśnych zarządzanych zgodnie z normami FSC®.

certyfikaT FSC

RESY 

Znak RESY świadczy o przynależności do obowiązującego systemu organizacyjno-prawnego związanego z gospodarką odpadami opakowaniowymi. Każde przedsiębiorstwo posiadające certyfikat RESY otrzymuje swój indywidualny numer identyfikacyjny. Znak ten może być stosowany wyłącznie na opakowaniach transportowych i zewnętrznych wykonanych z papieru i tektury.

resy_kartonbox

 

GAZELE BIZNESU

Z dumą informujemy, że wyróżnienie dla najszybciej rozwijających się firm otrzymaliśmy aż 4-krotnie - w roku 2013,2014 oraz 2018 i 2019.

gazele biznesu_kartonbox

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl