kartonbox.pl
O firmie

 

 

 

KARTONY, PUDEŁKA
I OPAKOWANIA OD 19 LAT.
 

Każdego dnia od 2004 roku zaopatrujemy zarówno lokalne firmy, jak i największe krajowe koncerny. Produkujemy zarówno kartony do pakowania mebli, ubrań, kosmetyków, produktów chemicznych, jak i branż specjalistycznych.

Mimo, że wcześniej nie zdawałeś sobie z tego sprawy, spotkałeś się z naszymi opakowaniami już wiele razy np. podczas zakupów. Produkujemy kartony dla przedsiębiorców zaopatrujących takie koncerny jak Tesco czy Biedronka. 

W naszej ofercie znajdziesz zarówno standardowe opakowania z katalogu FEFCO,
jak i te w pełni spersonalizowane. Możesz zamówić zarówno kartony na wymiar,
jak i pudełka z nadrukiem. Dopasujemy do Twoich oczekiwań również rodzaj tektury
i konstrukcję opakowania. 

 

 

 
 

 

 

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Siedziba firmy znajduje się
w Mieleszynie – niewielkiej miejscowości na styku województw: łódzkiego, wielkopolskiego i opolskiego.
Lokalizacja w żaden sposób nas nie ogranicza. Wszystko to dzięki firmowemu transportowi, który pozwala Nam dostarczyć Twoje zamówienie bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Każdego dnia zaopatrujemy przedsiębiorstwa na terenie całej Polski. Realizujemy również zamówienia od zagranicznych klientów w tym: z Danii, Mołdawii, Niemiec itd. 
 
Mniejsze zamówienia dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich.

   

 

 

 

JAK PRACUJEMY?

Firma to przede wszystkim ludzie. U nas to aż 94 osoby, które tworzą fantastyczny zespół.

Każdego dnia produkujemy Państwa opakowania wykorzystując nowoczesny park maszynowy.

Specjalistyczne laboratorium pozwala Nam odpowiednio dobierać tekturę do Twoich produktów i zbadać ich wytrzymałość. Wszystko to na powierzchni 17 tyś.m

Chcesz zobaczyć jak powstają Twoje opakowania? - kliknij tutaj i zobacz nasz krótki materiał video.

  

 

 

 COŚ WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁE PUDEŁKO. 

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób myśli o kartonie, jak o czymś zwykłym, prostym i mało ważnym. Karton to tak naprawdę pierwsze wrażenie o Twojej firmie. Bez względu na to, co jest w środku, w pierwszej kolejności Twoi klienci widzą właśnie jego. Wiemy, że większość naszych klientów również jest przedsiębiorcami. Zdajemy sobie sprawę, że chcesz, aby produkty, które wysyłasz docierały w całości. Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za Twoją satysfakcję jako naszego klienta. Wiemy, że w pewnym stopniu jesteśmy odpowiedzialni również za zadowolenie Twoich konsumentów.
 

POTRZEBUJESZ KARTONÓW JAK NAJSZYBCIEJ?

Wiemy, że w każdym biznesie czas to pieniądz. Zdajemy sobie sprawę, że chcesz realizować swoje zamówienia jak najszybciej. Dla nas to również bardzo ważne. Nasi klienci mogą liczyć na wysyłkę opakowań tego samego dnia. Kartony, które ze stanów magazynowych wysyłamy najpóźniej następnego dnia. Zamówienia na indywidualne projekty jak np. kartony z nadrukiem realizujemy wciągu 10 dni roboczych. 

 

KARTONY NA TWOJE PRODUKTY. 

Wiemy, że sprzedawane przez Ciebie produkty są wyjątkowe. Zależy Ci, aby były jak najlepiej zabezpieczone – a to wszystko oczywiście najtaniej jak się da. Aby mieć pewność, że Twoje produkty bezpiecznie dotrą do klienta musisz zadbać o odpowiedni karton. Pudełko nie może być za duże, ponieważ zawartość będzie latać i obijać się w transporcie. Dodając dodatkowe wypełniacze narażasz się na większe koszty. Karton nie może być również za mały – to oczywiste, że produkt się nie zmieści lub dotrze zniszczony. Dlatego proponujemy naszym klientom kartony na wymiar. Dopasujemy wszystkie wymiary do produktów jakie wysyłasz. Dobierzemy konstrukcję oraz rodzaj tektury tak, aby było bezpiecznie i tanio. Nie musisz ciągle szukać promocji. Możesz zamówić dokładnie taki karton, jakiego potrzebujesz w najlepszej cenie z gwarancją,
że dotrą na czas.

Chcesz dowiedzieć się więcej? - sprawdź kartony z nadrukiem. 

 

Biznes w zgodzie z naturą

 

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualną ofertę. 

 

KONTAKT 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl