kartonbox.pl
Indywidualna wycena

 

📦 Chcesz zamówić kartony, dostępne w sklepie w większej ilości?

📦 Chcesz stworzyć własne opakowanie?

📦 Odpowiadają Ci wymiary któregoś z naszych opakowań, ale chcesz zmienić tekturę?

📦 Potrzebujesz kartonów na wymiar?

 

Co zyskujesz? 

 • Cenę dopasowaną do ilości, jakich potrzebujesz. Jako producent uwzględniamy kilka progów cenowych, które pozwalają Ci kupować jeszcze taniej.
 • Dopasowany do potrzeb rodzaj tektury. Nie przepłacaj za karton 5-warstwowy, jeżeli Twoje oczekiwania spełni tańsza, 3-warstwowa opcja.
 • Możliwość stałej współpracy na korzystniejszych warunkach. 
 • Możliwość precyzyjnego wyliczenia kosztu transportu zarówno firmowego, jak i za pośrednictwem przewoźnika. 
 • Darmowe wzory opakowań. 

 

Jak możesz otrzymać indywidualną wycenę?

 

Opracowanie oferty jest w 100% darmowe i trafi do Ciebie wciągu 24 godzin. 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

To musisz wiedzieć !

Zanim przejdziesz do wypełniania formularza, odpowiedz na kilka podstawowych pytań. Pozwoli nam to w sprawny sposób przygotować ofertę. 

 • Jakie wymiary musi mieć Twój karton?

          Pamiętaj, że rozróżnia się zarówno wymiary zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Zewnętrzne — oczywiście to te, po zamknięciu opakowania. Wewnętrzne —  mierzone na płasko w środku opakowania. 

 • Jaką konstrukcję chcesz uzyskać? 

          Do dyspozycji zostawiamy Ci zarówno Międzynarodowy Katalog Opakowań, gdzie znajdziesz standardowe konstrukcje, jak i Twoją wyobraźnię. Dodatkowo na każdym etapie projektowania możesz wprowadzać zmiany, które dopasują pudełko do Twoich oczekiwań. 

 • Jaki rodzaj tektury chcesz wybrać? 

          Przede wszystkim, czy mają być to mocniejsze opakowania 5-warstwowe, czy nieco słabsza opcja 3-warstwowa. Nie musisz się jednak tym martwić Wystarczy, że podasz nam wagę pakowanego przedmiotu, a zrobimy to za Ciebie.Doprecyzujemy rodzaj fali oraz jej odpowiednią wysokość.

 • Jaka gramatura?

         Jeżeli znasz gramaturę tektury, jaką potrzebujesz —  doskonale! Wiemy jednak, że to dość skomplikowana sprawa. Wystarczy, że podasz nam wagę przedmiotu, jaki chcesz zapakować —  dobierzemy ją indywidualnie.

 • Jaki kolor kartonu?

         Określ, czy Twoje kartony mają zostać wyprodukowane z szaro-szarej czy biało-szarej tektury. Oczywiście możesz wybrać także opcję biało-białą.

 • Nadruk 

         W formularzu możesz zamieścić plik z logiem lub wybraną grafiką, jaką chcesz zamieścić na kartonie. Pozwoli nam to określić koszt wykonania nadruku oraz przygotować wizualizację

 

formularz_kartonbox

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl