Karton 3 warstwowy biało-szary, tacka na pączki, ciasto 500 szt. 600x400x80mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Tacka biało-szara na pączki z półką 600x400x80 mm
Opis produktu:
Szukasz solidnego, estetycznego i praktycznego opakowania dla swoich wypieków lub świeżych produktów? Nasza tekturowa tacka 600x400x80 mm to idealne rozwiązanie zarówno dla cukierników, piekarzy, jak i producentów zdrowej żywności.
Pudełko posiada klasyczną konstrukcję, dzięki czemu czas jego składania zajmuje kilka sekund.
Opakowanie nadaję się do piętrowania na palecie.
Podana cena obejmuje zestaw 500szt.
| rodzaj kartonu: | tacka |
| numer Fefco: | F436 |
| tektura: | 3-warstwowa |
| fala: | B |
| gramatura: | 385g/m2 |
| ECT | 4,5 |
| kolor tektury: | biało-szary |
| waga ok: | 0,2kg |
| pojemność: | 19,2l |
| certyfikat FSC: | tak |
| Wymiary w mm: | długość | szerokość | wysokość |
| wewnętrzne: | 600 | 400 | 80 |
| zewnętrzne: | 615 | 410 | 98 |
| ilości w zestawie: | 500szt. |
| wymiar zestawu: | 1200x800x1800mm |
| waga zestawu: | 150kg |
Zalety:
-
Łatwa w złożeniu – dostarczana na płasko, co pozwala ograniczyć koszty magazynowania i usprawnia pakowanie.
-
Wytrzymała konstrukcja – wykonana z 3-warstwowej tektury (fala B) o gramaturze 385 g/m² – idealna do transportu nawet cięższych produktów.
-
Estetyczny wygląd – klasyczny, biało-szary odcień prezentuje się profesjonalnie i doskonale eksponuje zawartość.
-
Uniwersalne zastosowanie – idealna do ciast, ciasteczek, owoców, pieczywa i innych produktów spożywczych.
- Możliwość piętrowania na palecie.
Składanie:
Opakowania wysłane w formie rozłożonej, co zapewnia szybką i wygodną dostawę do Twojego domu lub biura oraz oszczędność miejsca przy przechowywaniu. Karton wystarczy złożyć i skleić taśmą. W pierwszej kolejności należy złożyć dłuższe boki, klapki zagiąć do środka. Kolejnym krokiem jest złożenie krótszych boków i zapięcie zapinek usztywniając tym konstrukcję.
Nadruk na tym kartonie:
Chcesz zamówić karton 600x400x80 z nadrukiem? Napisz nam jak ma wyglądać. Powiedz nam, co jest dla Ciebie ważne. Dołącz pliki graficzne. My przygotujemy darmową wycenę i wizualizację.
Istnieje możliwość wykonania indywidualnego nadruku na kartonie od 1000 sztuk. Zainwestuj w dopasowane opakowanie, które buduje rozpoznawalność marki.
Przechowywanie i konserwacja:
Produkt należy przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Producent:
MENOS Sp. z o.o.
Mieleszyn 131, 98-430 Bolesławiec
NIP 997-008-33-91
602 793 493
Nie pozwól, by Twoje wypieki zginęły w tłumie przeciętnych opakowań. Wybierz tackę, która podkreśli ich jakość i przyciągnie spojrzenia klientów już od pierwszego kontaktu.
Zamów teraz i spraw, by Twoje produkty wyglądały tak dobrze, jak smakują!
Szczegóły
Opinie o produkcie (0)
Popularne
3,40 zł
2,76 zł
20,42 zł
16,60 zł
53,10 zł
43,17 zł
14,02 zł
11,40 zł
83,64 zł
68,00 zł
21,80 zł
17,72 zł
24,60 zł
20,00 zł
160,52 zł
130,50 zł
148,83 zł
121,00 zł
19,00 zł
15,45 zł

Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!