Karton fasonowy z nadrukiem 240x140x100 mm 20 szt. 470g/m2 - II gatunek
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Karton fasonowy z nadrukiem 240x140x100 mm
Opis produktu:
Szukasz solidnego, estetycznego i łatwego w użyciu opakowania do wysyłki? Ten karton fasonowy z nadrukiem to doskonałe rozwiązanie dla e-sklepów, firm usługowych oraz osób prywatnych wysyłających paczki do paczkomatu.
Opakowanie posiada obustronny czarny nadruk z białymi wybraniami w tym logo oraz pokryty jest matowym lakierem. Lakier może zawierać widoczne zarysowania. Produkt to II gatunek.
Podana cena obejmuje zestaw 20szt.
| rodzaj kartonu: | fasonowy |
| numer Fefco: | F427 |
| tektura: | 3-warstwowa |
| fala: | B |
| gramatura: | 470g/m2 |
| ECT | 5,3 |
| kolor tektury: | dwustronnie bielona |
| waga ok: | 0,12kg |
| pojemność: | 2,88l |
| certyfikat FSC: | tak |
| Wymiary w mm: | długość | szerokość | wysokość |
| wewnętrzne: | 225 | 135 | 95 |
| zewnętrzne: | 240 | 140 | 100 |
| ilości w zestawie: | 20szt. |
| wymiar zestawu: | 645x565x16mm |
| waga zestawu: | 2,4kg |
Zastosowanie:
Ten uniwersalny karton sprawdzi się m.in. do pakowania:
-
odzieży i akcesoriów modowych,
-
kosmetyków i galanterii skórzanej,
-
gadżetów elektronicznych,
-
narzędzi i części zamiennych.
Zalety:
-
Ekspresowe składanie – praktyczna konstrukcja umożliwia złożenie pudełka w kilka sekund, bez użycia kleju.
-
Idealny rozmiar do paczkomatu – spełnia wymogi InPost Gabaryt B, dzięki czemu masz pewność, że Twoja przesyłka bez problemu zmieści się w skrytce.
-
Wytrzymała tektura – 3-warstwowa o gramaturze 470 g/m² z fali B zapewnia bezpieczeństwo Twoich produktów w transporcie.
Składanie:
Opakowania wysłane w formie rozłożonej, co zapewnia szybką i wygodną dostawę do Twojego domu lub biura oraz oszczędność miejsca przy przechowywaniu.
Nadruk na tym kartonie.
Opakowanie posiada obustronny czarny nadruk z białymi wybraniami.
Chcesz zamówić karton 240x140x100 mm z personalizowanym nadrukiem? Napisz nam jak ma wyglądać. Powiedz nam, co jest dla Ciebie ważne. Dołącz pliki graficzne. My przygotujemy darmową wycenę i wizualizację.
Istnieje możliwość wykonania indywidualnego nadruku na kartonie już od 1000 sztuk. Zainwestuj w dopasowane opakowanie, które buduje rozpoznawalność marki.
Przechowywanie i konserwacja:
Produkt należy przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Producent:
MENOS Sp. z o.o.
Mieleszyn 131, 98-430 Bolesławiec
NIP 997-008-33-91
602 793 493
sklep@menos.net.pl
Zadbaj o bezpieczną wysyłkę – zamów kartony fasonowe już dziś!
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Popularne
3,40 zł
2,76 zł
20,42 zł
16,60 zł
53,10 zł
43,17 zł
14,02 zł
11,40 zł
83,64 zł
68,00 zł
21,80 zł
17,72 zł
24,60 zł
20,00 zł
160,52 zł
130,50 zł
148,83 zł
121,00 zł
19,00 zł
15,45 zł

Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!